26.7.2018 – צביקה נאמן

אני מתאמן ב POWERWATTS כבר כמעט 3 שנים. אני כנראה שלא מתאים לפרופיל הרגיל של האנשים המתאמנים במרכז POWERWATT  כי אני לא רואה את עצמי רוכב אופניים או טריאתלט. אני רוכב באופני כביש ובאופני שטח, רץ ושוחה לסירוגין ועושה גם קצת SUP, מתחרה לפעמים במרוצי 5K, 10K, ותחרויות טריאתלון ושם אפילו התברגתי במקום טוב עבור קבוצת הגיל שלי. רק שאני לא מוכן להתחייב בענף ספורט אחד או שניים ויחד עם זאת מעולם לא התאמנתי יותר מ 6-8 שעות בשבוע.
אחסוך את הסופרלטיבים. אני אוהב להתחרות ואני אוהב להתאמן, קשה. אימוני POWERWATT מספקים סביבה אידאלית לאימון קשה אך במקביל הסיכון בו בפציעה מאוד נמוך. זה בדרך כלל קשה מאוד לדחוף את עצמך לעשות מאמצים אינטנסיביים,  אבל בPOWERWATTS אתה מתבקש לעשות את זה על בסיס קבוע.

לרישום לשני אימוני הניסיון שלנו,או לשאר השירותים שלנו , או פשוט להירשם לרשימת הדיוור שלנו

עם הזמן, אתה לומד להכיר את עצמך טוב יותר ואתה לומד איך לשלוט במאמצים קשים (ולפעמים מקסימליים או כמעט מקסימליים) ל 30 שניות עד 3 דקות, וזה דבר שאני הכי אוהב, בצדק או שלא בצדק, בזה אני מתמקד. אימוני POWERWATT הפכו לעוגן המרכזי של כל האימונים שלי.

אני מתאמן ב POWERWATT פעם בשבוע, אבל אני רוכב על האופניים שלי לPOWERWATT וחזרה ויוצא לרוץ מיד לאחר מכן. סך הכל אני מקבל שעתיים אימון קשה ומעולה.
אני ממליץ על POWERWATTS לכל החברים שלי. מעטים מהם יש את תחומי העניין בספורט כמו שאני רואה אותם, אך מצד שני POWERWATTS גמישה  מספיק כדי להתאים למגוון רחב של אנשים עם רמות שונות של כושר ומחויבות.
אני חושב שאם אתם מעוניינים לשפר את כושר הגופני שלכם,  אתם חייבים  לנסות את זה.

צביקה נאמן

(במהלך רוב "שעות היום" צביקה מוכר יותר כפרופסור צביקה נאמן לכלכלה, באוניברסיטת תל אביב)

תוצאות ריצה ('מבט למרוץ' של צביקה)

IMG_6395

בתמונה – צביקה במרוץ שוהם במסגרת ליגה למקומות עבודה. סיים את הליגה במקום השלישי בקבוצת הגיל שלו (יוני 2018)

לרישום לשני אימוני הניסיון שלנו,או לשאר השירותים שלנו , או פשוט להירשם לרשימת הדיוור שלנו

תגובות

תגובות