לקחנו את כל מה שלא טוב באימון טריינר – השעמום והפכנו אותו למעניין. בשנים הראשונות 2000-2013 בכלי תוכנה פשוטים ובהמשך בעזרה תוכנה אחרת שגם אותה עזבנו (2014-2016) לטובת ה CPX המתוחכמת שנבנתה על ידי מתכנתי POWERWATTS בעיקר ורק למתאמני ומאמני POWERWATTS ע"פ דרישות האימון. מה שאומר ששיטת האימון נמצאת כיום כשניים – עד שלושה שלבים מעבר למתחרות.

מה השתנה עם תוכנת ה CPX ? זאת נבנתה על פי הדרישות הברורות של אימוני POWERWATTS. נגמרו האלתורים הקשים של מאמן שהיה צריך להתמודד עם תוכנה מוגבלת שלא עונה על הדרישות של האימון המסובך.

במקום מספרים משעממים נהפך האימון לאימון ויזואלי יותר. קבוצתי יותר > שליטה בקצב – כמה אתה שולט בו ?

לרישום לשני אימוני הניסיון שלנו,או לשאר השירותים שלנו , או פשוט להירשם לרשימת הדיוור שלנו

כמה אתה מדויק ? ועוד ועוד דברים שה CPX מקלה על המאמן שיכול להתפנות לדברים לא פחות חשובים באימון (צורת הרכיבה של הרוכב).

האלמנט הקבוצתי באימוני POWERWATTS – מדרבן רוכבים בכל רמה לייצר תוצאה טובה יותר, ללא קשר לרמה הפיזיולוגית או התחרותית של אלה שמשתתפים באותו אימון. מי שמנצח את התרגיל, אינו בהכרח הרוכב החזק ביותר, כמעט כמו בעולם האמיתי.

לרישום לשני אימוני ניסיון – הקליקו כאן והכניסו פרטים

למטה – סרטון תדמית מ 2016 (עם התוכנה הישנה שעודכנה בזמנו על ידי דרישות מרכזי POWERWATTS אך גם לה היו מגבלות…כן, POWERWATTS תרמה לקידום תוכנות אימון שלא קשורות אך ורק לה…)

היתרון באימונים הוא לא רק ביחס לטריינר אלא בכלל ביחס לאימונים אחרים בשטח.  ניתן לעבוד על אלמנטים ספציפיים – אלמנטים חשובים לבניית יכולות מסוימות ויותר חשוב ניתן לעבוד על חולשות של הרוכב. קאדנס, שליטה, טכניקת העברת הילוכים, VO2-MAX, שילוב של מאמצים אנאירוביים עם יכולת אירובית לזמנים יותר ארוכים  ועוד

תחרות אופניים מתבטאת בכאוטיות. סימולציה של תחרות בצורה טובה. משפרת יכולות נדרשות לתחרויות. תרגילים שהרבה פעמים מאלצים אותך לבצע ולשפר יכולת מסוימת בלי שאתה אפילו שם לב. פידבק מיידי על ידי התוכנה והמאמן. פידבק לא מיידי  אחרי האימון – PW Report ,סטייגים שבהם אתה נמדד מול אחרים ורואה איך תיפקדת, מה ניתן לשפר ומה היה טוב.

כיצד האימונים נראים היום ?

לרישום לשני אימוני הניסיון שלנו,או לשאר השירותים שלנו , או פשוט להירשם לרשימת הדיוור שלנו

לרישום לשני אימוני ניסיון – הקליקו כאן והכניסו פרטים

POWERWATTS TLV  (מיקום ושעות פעילות)

ראול ולנברג 24 ( מגדלי זיו ) רמת החייל, תל אביב.

מאמן ראשי – אלעד פלטין  0523541563[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

POWERWATTS GINNATON (מיקום ושעות פעילות)

תגובות

תגובות