ההבדל בין אימון POWERWATTS (לעוד) אימון טריינר

“אם קניתם אופניים ב50K לא אומר שתרכבו במהירות של רוכבי טור דה-פרנס”

גם טריינר (בייתי) ומשוכלל, תמיד, יהיה רחוק שנות אור מאימוני POWERWATTS

(ההבדל מהאופני 50K שבאימוני PW מתאמנים ביחד כולם – רוכבי טור דפרנס ורוכבים חובבים)

לקחנו את כל מה שפחות טוב באימון טריינר – והפכנו אותו להרבה יותר טוב ומעניין.
מה הכוונה ?


בבית – חיבור הטריינר לאופניים אישיות וההרס שלהם (ב PW מתאמנים על אופני PW). (אתם בטח לא אוהבים שמטפסים לכם על האופנייים בסלון ואם לא, כדאי שתתחילו לדאוג). אימוני PW הם הרבה יותר מלעלות על הטריינר ולעשות אינטרוולים קשים.

בשנים הראשונות 2000-2013 בכלי תוכנה פשוטים ובהמשך בעזרה תוכנה אחרת שגם אותה עזבנו (2014-2016) לטובת ה CPX המתוחכמת שנבנתה על ידי מתכנתי POWERWATTS בעיקר ורק למתאמני ומאמני POWERWATTS. שיטת האימון נמצאת כיום כשניים – עד שלושה שלבים מעבר למתחרות.

בשנים האחרונות נכנסו שחקנים חדשים לעולם הטריינרים הוירטואליים. בעוד במערכות (הכביכול) חדשות, מסתמכים עדיין רק ובעיקר על ואטים (שלא תמיד אגב מדוייקים), סל”ד ומרחק. ב POWERWATTS מגוון רחב של עקרונות שקצרה היריעה מלהסביר כאן. בשורה התחתונה, פיתחנו כלי אימון (נוספים) ברורים ומדוייקים שיעזרו בשיפור יעילות הרכיבה, לכל רוכב או רוכבת, בכל רמה או מטרה.

מה השתנה עם תוכנת ה CPX ?

זאת נבנתה על פי הדרישות הברורות של אימוני POWERWATTS. נגמרו האלתורים הקשים של מאמן שהיה צריך להתמודד עם תוכנה מוגבלת שלא עונה על הדרישות של האימון המסובך.

במקום מספרים משעממים נהפך האימון לאימון ויזואלי יותר. קבוצתי יותר > שליטה בקצב – כמה אתה שולט בו ?

מקצועיות PowerWatts מחזיקה ברמה הגבוהה בעולם כיום, בכל הנוגע לאימוני הספק. שמעתם על אימון וואטים, PowerWatts לקחה את זה רחוק, הרבה מעבר למה שהכרתם עד היום. תוכנית האימונים, מטרתה לספק מעטפת אופטימלית מבחינת ההתקדמות לאורך כל תקופת האימונים.

  לפרטים ורישום

  כמה אתה מדויק ? ועוד ועוד דברים שה CPX מקלה על המאמן שיכול להתפנות לדברים לא פחות חשובים באימון (צורת הרכיבה של הרוכב).

  האלמנט הקבוצתי באימוני POWERWATTS –

  מדרבן רוכבים בכל רמה לייצר תוצאה טובה יותר, ללא קשר לרמה הפיזיולוגית או התחרותית של אלה שמשתתפים באותו אימון. מי שמנצח את התרגיל, אינו בהכרח הרוכב החזק ביותר, כמעט כמו בעולם האמיתי.

  לרישום לשני אימוני ניסיון – הקליקו כאן והכניסו פרטים

  למטה – סרטון תדמית מ 2016 (עם התוכנה הישנה שעודכנה בזמנו על ידי דרישות מרכזי POWERWATTS אך גם לה היו מגבלות…כן, POWERWATTS תרמה לקידום תוכנות אימון שלא קשורות אך ורק לה…)

  היתרון באימונים אינו  רק ביחס לטריינר אלא בכלל ביחס לאימונים אחרים בשטח.  ניתן לעבוד על אלמנטים ספציפיים – אלמנטים חשובים לבניית יכולות מסוימות ויותר חשוב ניתן לעבוד על חולשות של הרוכב. קאדנס, שליטה, טכניקת העברת הילוכים, VO2-MAX, שילוב של מאמצים אנאירוביים עם יכולת אירובית לזמנים יותר ארוכים  ועוד

  תחרות אופניים מתבטאת בכאוטיות. סימולציה של תחרות בצורה טובה. משפרת יכולות נדרשות לתחרויות. תרגילים שהרבה פעמים מאלצים אותך לבצע ולשפר יכולת מסוימת בלי שאתה אפילו שם לב. פידבק מיידי על ידי התוכנה והמאמן. פידבק לא מיידי  אחרי האימון – PW Report ,סטייגים שבהם אתה נמדד מול אחרים ורואה איך תיפקדת, מה ניתן לשפר ומה היה טוב.

  כיצד האימונים נראים היום ?

   לפרטים ורישום

   לרישום לשני אימוני ניסיון – הקליקו כאן והכניסו פרטים

   POWERWATTS TLV  (מיקום ושעות פעילות)

   בכור שטרית 10א תל אביב
   הוולודרום הלאומי ע”ש סילבן אדמס

   מאמן ראשי – אלעד פלטין  0523541563