החורף התחיל – אולי לא, אבל הוא ממש כאן בפתח. מה לקנות ? איזה טריינר ? רולר ? משהו ברמה של "פרארי ? או למבורגיני" בדיוק כמו שאתם רוכבים על שילדת אופניים ברמה של הPROTOUR במשקל 6.9 ק"ג…זה לא אומר שאתם רוכבים ברמה כזאת… אז לא חשבתם במקום זאת, אולי להירשם לאימון טריינר מיוחד ברמה כן של למבורגיני ? שיהיה יעיל ואפקטיבי יותר מכל טריינר משוכלל ? כנסו לסרטון ותשמעו על ההבדלים.

מה קורה במידה ואין זמן לעשות חדר כושר ובכל זאת הוא מאוד חשוב. בעולם של 'אין זמן' ודילמות בתקופת "אין תחרויות" או פגרה. הדילמה אם לעבור לחדר כושר, ענפים מקבילים באופן מוחלט ? אין זמן והחדר כוח רחוק מדי.  יש פתרון מתאים. פשוט מאוד לקצר את זמן החר כוח ולבצע אותו 1.בצורה מצומצמת אך אפקטיבית, יותר מ 2-3 בשבוע. אך לזמן קצר יותר – 15-20 או 30 דקות. כמובן עם תרגילים ספציפיים ואישיים – רלוונטים למגבלות הספורטאי. יחד עם זאת 5 דקות חדר כוח במהלך העונה 1-2 בשבוע מהווה פתרון מעולה בשמירה על טונוס שריר, מניעת פציעות באזורי מגבלה ושריפה קלורית ב"ימי מנוחה" מאופניים.  


.
ספורטאי מסטרס מה עושים ? או אפילו ברמת עלית. עושים משהו מצומצם – של 15 – 30 דקות פלוס המרה לאופניים (או ענף אחר רלוונטי). כאשר עובדים על כוח מחוץ לאופניים, זה כמעט תמיד או לרוב יבוא על חשבון מהירות, בעיקר על האופניים. כוח X מהירות = וואטים. לכן חשוב לבצע את ההמרה. כמובן שטוב הרבה יותר לבצע על רולר. המרה של מהירות רגליים. במידה ומעניין אתכם אימון POWERWATTS על  רולר או אימוני כוח לרוכבי אופניים וטריאתלטים – מוזמנים ליצור קשר, או פשוט להשאיר פרטים מימין.

 


ערב יום כיפור לאחר שיחה עם מאמן PW מחו"ל בנוגע לרכיבות ללא פחמימות או מעט פחמימות. כמה הגוף באמת מסוגל להחזיק מעמד ביעילות. כמה אנשים חוששים מלרכב ללא תזונה. קפצתי על ההזדמנות. בחשש לא קטן, דילגתי על ארוחת הבוקר הקטנה ובסעודה המפסקת זכרתי שלא כ"כ העמסתי פחמימות.
https://lp.vp4.me/ecba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

תגובות