האימון שיחסוך זמן ויבטיח לך עד 35 אחוזי שיפור בכושר הגופני בתוך 14 שבועות מקסימום

להבדיל ממאמני אופניים שצמחו מגיל צעיר וינקו את תורות האימון ממקורות אירופאים ומזרח אירופאים ומתבססים רבות על רכיבות נפח ארוכות, נכנסתי לתחום ב1997 בגיל 24 כרוכב מסטרס כתחביב ובהמשך (גם כתחביב) כרוכב עלית (עד 2008). לא היה לי את הלוקסוס להתאמן יותר מ 12-14 שעות בשבוע. הרגשתי והבנתי ש 18 שעות אימון לספורטאי חובב ועובד (אותם ניסיתי לבצע) הם יותר מדי והופכים אותנו ספורטאי מסטרס לאנשים עייפים ופחות לספורטאים.

PowerWatts מקסימום יעילות במינימום זמן
PowerWatts הינה מערכת אימון שנבנתה לייעל את ביצועי הרכיבה והכושר הגופני. PowerWatts מורכבת משילוב של חומרה, תוכנת מחשב ומטריצות שונות בתחום הפיזיולוגיה שניבנו להעמיד למבחן ספורטאים ברמות שונות, בסביבת אימון כפית ודינמית.האימון שיחסוך לך זמן ויבטיח עד 35% שיפור בכושר הגופני בתוך 14 שבועות !!! PowerWatts השתכללה במשך 20 השנים האחרונות על ידי פיזיולוגים ומאמני ספורט כדי לאפשר לספורטאים בכל רמות, לנצל את מלוא הפוטנציאל שלהם. מערכת ייחודית זו קובעת ומנתחת את נתוני אימון כדי לאפשר לכל רוכב לעבוד ברמה הספציפית שלו.

למה להתאמן עם POWERWATTS ?
שילוב מושלם של שלושה מרכיבי אימון קריטיים – אימון, תוכנה וחומרה. אימון בעצימות גבוהה הוכח מדעית שמשפר את הביצועים טוב יותר מאשר אימוני נפח ארוכים. עבור אנשים חסרי זמן, PowerWatts מציעה את הפתרון האופטימלי לאימון.מי מתאמן בשיטת POWERWATTS – ?

מגוון רחב של לקוחות – זוכי מדליית זהב אולימפית ואלופי עולם ממגוון רחב של דיסיפלינות בתחום הספורט, מקצוענים ומקצועניות בענפי האופניים השונים, רוכבי אופניים חובבים, ספורטאי טריאתלון, אנשי ברזל, והרבה אחרים המעוניינים לשפר את הכושר הגופני הכללי שלהם. וגם – פשוט לרדת במשקל ולחזור חזרה לכושר.

PowerWatts הם אימוני עצימות ממוקדים וספציפיים שבעזרתם, ניתן להגיע לתוצאות אימון טובות יותר.

עד למעלה מ 35% שיפור בתוך שלושה חודשים.

למעלה סרטון על האימונים שלנו מ 2016

במידה ואתם מעוניינים להצטרף אלינו לאימוני POWERWATTS  – הקישו כאן

PowerWatts מבוססת על עקרון ההספק (WATTS). על מנת להצליח ללמד מגוון רמות מגוונת של ספורטאים, לשלוט בקצב אימון בעצימות גבוהה, תוך כדי לימוד הגברת היעילות המכאנית ושיפור הכושר הגופני של המתאמנים.

לרישום לשני אימוני הניסיון שלנו,או לשאר השירותים שלנו , או פשוט להירשם לרשימת הדיוור שלנו

עיקר הייחודיות בשיטת האימון :

1.   אימון אישי וממוקד בקבוצה של 10-12 ספורטאים, בו כל ספורטאי מקבל פידבק מתוכנת ה CPX הייחודית למרכזי האימון.
ומהמאמן POWERWATTS שהוסמך להעביר אימונים אלה (בכל העולם 20 מרכזים נוספים בלבד !).

2.   במהלך האימון – ההתמודדות עם שאר הספורטאים שלידך (שאינם בהכרח באותה רמה) – בשילוב תוכנ CPX, ספורטאית מתחילה חסרת אופניים יכולה "לנצח" את אלוף ישראל כשביצעה את התרגיל בצורה טובה יותר.  

3. המכשירים מדויקים ברמה הגבוהה ביותר בעולם. האופניים הם כבר דור 7. אלה מחוברות לפלטפורמה ציפה ייחודית, כך שתחושת הרכיבה בחוץ לא נעלמת .

4. בסיום אימון, מקבלים משוב אישי וסיכום אימון אישי ביחס לספורטאי וביחס לשאר לקוחות PowerWatts ברחבי העולם. 

לרישום לשני אימוני הניסיון שלנו,או לשאר השירותים שלנו , או פשוט להירשם לרשימת הדיוור שלנו

במידה ואתם מעוניינים להצטרף אלינו לאימוני POWERWATTS  – הקישו כאן

 

למי אימוני POWERWATTS מתאימים ?

  1. במבט ראשוני האימונים נראים "למקצוענים" או ספורטאים תחרותיים ברמה גבוהה. אבל האמת, רק 7% מהקליינטים של PowerWatts הינם כאלה (חובבים/רציניים ומקצוענים). האמת היא שהאימונים מתאימים לכל רמה, אפילו אם אין ברשותכם אופניים או ידע קודם ברכיבה.

  2. PowerWatts היא שיטה מצוינת לירידה במשקל (אימוני עצימות שורפים קלוריות  הרבה מעבר לזמן סיום האימון). כמו כן אימון PowerWatts שווה מבחינת האיכות לשעתיים נפח בחוץ.

  3. ספורטאים בכלל, אנשי ברזל, טריאתלטים, או רוכבי אופניים תחרותיים, חסרי זמן פנוי, בעיקר במהלך השבוע,  אשר מנסים למצוא שיטה יעילה לשיפור הכושר הגופני מבלי לשרוף זמן מיותר. הוכחנו בשנים עברו ועד היום (2009- 2016) שניתן להתאמן כ 8-12 שעות ולנצח מרוצי מסטרס פרו ועלית בישראל. בקנדה גם הוכיחו שניתן לנצח מרוצי UCI גברים עם 8-10 שעות ברגליים.

  4. ספורטאים ברמת מתחילים, בינונית או גבוהה המחפשים מסגרת ברמה גבוהה כדי לעלות שלב נוסף ברמת הכושר הגופני.

  5. אימוני עצימות קצרים נמצאו כבריאים ואפקטיביים יותר, גם מבחינת שמירת מסגרת בריאה לאורך זמן (בפרט שמתבצעים על אופניים נייחים- העומס על השלד, לעומת מסגרות אימוני עצימות אחרות, נמוך יותר והסכנה לפציעה יורדת), אימוני PowerWatts בריאים הרבה יותר מאימוני נפח שוחקים.

אימון אישי וממוקד בקבוצה של 8-10 ספורטאים, כאשר כל ספורטאי מקבל פידבק מהתוכנה הייחודית ומהמאמן

לרישום לשני אימוני הניסיון שלנו,או לשאר השירותים שלנו , או פשוט להירשם לרשימת הדיוור שלנו

תחסכו זמן, תורידו משקל

אימון של שעה, שווה לאימון שעתיים ושורף כ–700 קלוריות.
לרישום לשני אימוני ניסיון – הקליקו כאן והכניסו פרטים

 

 

מה המתאמנים שלנו אומרים ?

 POWERWATTS

מה זה האימון הזה

לרישום לשני אימוני הניסיון שלנו,או לשאר השירותים שלנו

צרו קשר כדי להגיע לאימון ניסיון  – אלעד פלטין – Elad Faltin

elad.bike@gmail.com     0523-541563

לרישום לשני אימוני הניסיון שלנו,או לשאר השירותים שלנו , או פשוט להירשם לרשימת הדיוור שלנו

 ניתן גם להשאיר פרטים למעלה – בדף הצור קשר – או גם כאן

תגובות

תגובות